מידע ומאמרים

מידע ומאמרים בתחומי ניהול, בנייה ותחזוקת אתרי וורדפרס.

why not do it yourseft – בניית אתר אינטרנט

10 סיבות לא להקים אתר אינטרנט לבד

1. מומחיות – כדי שאתר אינטרנט יהיה נכון ואפקטיבי, בעל משמעות וכלי עבודה אמיתי עבור העסק, צריך שמומחה בתחום יבנה אותו. אתם תשארו מומחים בתחום שלכם ותן למומחים באינטרנט לעשות אינטרנט.

2. מחיר – היום עלויות הקמת אתר אינטרנט על ידי בעל מקצוע בתחום בניית אתרים נמוכות בהרבה ממה שהיה פעם, זה לא יקר להראות טוב ברשת וזה בהחלט לא יקר לבקש הצעת מחיר לאתר אינטרנט (ראה סעיף 10).

3. תועלת – מומחה בתחום האינטרנט ידע לעזור לך להפיק תועלת אמיתית מאתר אינטרנט, לייצר עבורך כלי עבודה אמיתי ולא סתם קישקוש. רוב הסיכויים שמי שלא מכיר, יודע וחי את התחום יעשה אתר שלא יביא תועלת אמיתית (וזה סתם בזבוז זמן ומשאבים).

4. נזק – הקמת אתר אינטרנט יכולה לכאורה להיות פשוטה, ממש כמו להחליף ברקסים ברכב (מפרקים גלגל, כמה ברגים, הולכים לחנות וקונים ברקסים ומרכיבים את החדשים – קל!), אבל יכולה לגרום לנזק גדול לעסק שלך אם לא עושים את זה נכון, בדיוק כמו להחליף ברקסים.

5. לו"ז – משך הקמת אתר אינטרנט יכול להיות קצר ויעיל כשיודעים מה עושים, כשיש בעל מקצוע שבונה אתרים. כשלא כל כך יודעים זה יכול להתמשך …. והזמן שלך (ושלי, ושל כולנו) שווה כסף, בטח אם המתחרים שלך כבר שם.

6. רואים שאתה בנית אתר אינטרנט לבד – הלקוחות הפוטנציאלים שלך רואים מי בנה לעצמו אתר אינטרנט. זה לא עושה רושם טוב. גם כשאתם מחפשים בעל מקצוע זה לא עושה עליכם רושם טוב. נכון?

7. מתחרים – בטח יש לכם מתחרים (למי אין), תהיו לפחות טוב כמו המתחרה המוביל באינטרנט, אחרת תפסידו לקוחות.

8. לא לבעלי עסקים – אתרים ומערכות של אתרים חינמיים או כאלו שמאפשרים לבנות אתר אינטרנט לבד מצויינים לאנשים פרטיים – לא לבתי עסק, לא למי שנמצא באינטרנט כדי להראות לעולם מה הוא יודע לעשות (ומה הוא לא יודע לעשות).

9. למי אתם הייתם פונים? עסק עם אתר חובבני או אחד עם אתר מקצועי (ולא משנה מה יש באתר).

10. הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט – לפני שאתם בונים אתר אינטרנט לבד (ולא משנה באיזו פלטפורמה) – בקשו מאיתנו הצעת מחיר לאתר אינטרנט לעסק שלך.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email