קידום אתרים

קידום אתרים | קידום אתרי וורדפרס | קידום אתר מכירות | קידום אתר תדמית

קידום אתר וורדפרס הוא תהליך הכרחי בתקופה זו, אנחנו יוצאים מתוך נקודת ההנחה שלכל אתר אינטרנט יש מטרה, שאתר האינטרנט שלך הוא כלי עבודה שמשמש אותך לצורך השגת יעדים ומטרות שונים, כמו:

– שיתוף מידע /הוכחת ידע /יצירה או שמירה על מוניטין.
– שיווק מוצרים /מכירת מוצרים /שיווק שירותים.
– הצגת יכולות / הצגת יתרונות.
– מתן תמיכה ללקוחות קיימים.
ועוד ועוד…

הקמת אתר וורדפרס הינו הצעד הראשון ביצירת תשתית נכונה וטובה לצורך השגת מטרות ספציפיות ומוגדרות, צעד זה הכרחי וחשוב מאוד, כאשר הצעד השני הוא משיכת תנועת גולשים רלוונטים לאתר האינטרנט.

קידום אתר וורדפרס (או קידום אתרים בכלל) היא שיטה אחת במכלול האפשרויות של בעלי אתרים להביא תנועת גולשים לאתר אינטרנט לצורך השגת מטרות, כאשר ניתן לבצע קידום אתרים בשתי צורות: קידום אורגני וקידום ממומן, ההבדל ביניהם עצום.

קידום אתרי וורדפרס

חשיבות קידום אתר אינטרנט לאחר הקמתו זהה לזו של חלוקת כרטיס ביקור לאחר הדפסתו, עצם אחזקת אתר וניהולו אינה מבטיחה שתהיה לו חשיפה כלל ו/או החשיפה הנכונה לבעל האתר. קידום אתר הכרחי לצורך מיצוי היכולות והפוטנציאל של הכלי השיווקי האדיר הזה שנקרא אתר אינטרנט ובאופן ספציפי, אתר אינטרנט מבוסס וורדפרס.

לקוחותינו נהנים מתהליך עבודה נוח ושקוף לאורך כל תקופת הקידום, כמו גם מעבודה משותפת ומתוצאות שניתנות למדידה.

קידום אתרים אורגני

קידום אורגני של אתר אינטרנט מדבר על קידום נוכחות האתר בתוצאות החיפוש ה"טבעיות" של גוגל. כאשר גולש יחפש מילה או ביטוי במנוע החיפוש (בארץ מעל 95 אחוז מהחיפושים מתבצעים במנוע החיפוש של גוגל) המטרה היא שהגולש יחשף לאתר האינטרנט ויקליק על תוצאת החיפוש.

קידום אתרים ממומן

יש שרואים בקידום אתרים ממומן אלטרנטיבה לקידום אתרים אורגני, ויש שרואים בו תהליך משלים שמאפשר למידה וגמישות מירבית, מהירות תגובה ויכולות הסתגלות שיווקית, לכן נציג במספר מילים את הקידום הממומן, קידום אתרים ממומן הוא בעצם קמפיין פרסומי בתשלום, ניתן להגדיר באילו מקומות וביטויים יופיע הפרסום, את המודעות שהגולש יראה ולאן הוא יגיע אחרי שלחץ על המודעה, יתרון שיש לקידום ממומן הוא מהירות התגובה, ברגע שנעלה קמפיין פרסומי נוכל למדוד את התנהגות הלקוחות הפוטנציאלים ולהבין מתוך כך את כדאיות ההשקעה והחזר ההשקעה הצפוי בקידום.

קידום אתרי וורדפרס זו ההתמחות שלנו, הידע והניסיון שצברנו (ושאנחנו צוברים מידי יום) בעבודה עם אתרי וורדפרס ולקוחות בתחומים שונים ביחד עם הידע והניסיון הרב שלנו בכל נושא קידום אתרים בכלל וקידום אתרי וורדפרס בפרט ביחד עם ההישגים, האהבה והכבוד שלנו לתחום האינטרנט והשיווק מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו את השירות המדוייק אותו הם צריכים.

עלויות קידום אתר וורדפרס

עלויות קידום אתר וורדפרס תלויות במספר גורמים כמו: מצב נוכחי (קידומי) של האתר, הסטוריית קידום (במידה ובוצעה פעילות קידומית בעבר, האם יש לה השלכות של המצב הנוכחי), מצב התחרות בתחום, ייעדי הקידום האורגני (אנחנו קובעים ייעדים ועומדים בהם), תקציב (לעיתים נחלק את שלבי העבודה ונפרק אותם על פי תקציב הלקוח).

עלויות קידום אתר וורדפרס יכולות לנוע בין 500 – 5000 ש"ח בחודש, תלוי באלמנטים השונים הדרושים ללקוח, בממוצע עבור רוב התחומים, קידום אורגני לאתר וורדפרס עולה 2000 ש"ח + מעמ לחודש.

לבדיקה וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות עבור קידום אתר וורדפרס ניתן ליצור קשר טלפוני או דרך טופס יצירת קשר.