לכל אתר אינטרנט יש מטרה. אתר אינטרנט הוא כלי עבודה שמשמש בעלי עסקים ואנשים פרטיים לצורך השגת יעדים שונים ומגוונים:
– שיתוף מידע.
– שיווק מוצרים.
– הצגת יכולות.
– מכירת שירותים.
ועוד ועוד…

הקמת אתר אינטרנט הינו הצעד הראשון ביצירת תשתית נכונה וטובה לצורך השגת מטרות ספציפיות ומוגדרות, צעד זה הכרחי וחשוב מאוד אבל הוא רק הצעד הראשון. הצעד השני הוא משיכת תנועת גולשים רלוונטים לאתר האינטרנט.

קידום אתרים היא שיטה אחת במכלול האפשרויות של בעלי אתרים להביא תנועת גולשים לאתר אינטרנט לצורך השגת מטרות, כאשר ניתן לבצע קידום אתרים בשתי צורות: קידום אורגני וקידום ממומן, ההבדל ביניהם עצום.

קידום אתרים אורגני

קידום אורגני של אתר אינטרנט מדבר על קידום נוכחות האתר בתוצאות החיפוש ה"טבעיות" של גוגל. כאשר גולש יחפש מילה או ביטוי במנוע החיפוש (בארץ מעל 95 אחוז מהחיפושים מתבצעים במנוע החיפוש של גוגל) המטרה היא שהגולש יחשף לאתר האינטרנט ויקליק על תוצאת החיפוש.

קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן הוא בעצם קמפיין פרסומי בתשלום, ניתן להגדיר באילו מקומות וביטויים יופיע הפרסום, את המודעות שהגולש יראה ולאן הוא יגיע אחרי שלחץ על המודעה.

קידום אתרי וורדפרס זו ההתמחות שלנו, הידע והניסיון שצברנו (ושאנחנו צוברים מידי יום) בעבודה עם אתרי וורדפרס ולקוחות בתחומים שונים ביחד עם הידע והניסיון הרב שלנו בכל נושא קידום אתרים בכלל וקידום אתרי וורדפרס בפרט ביחד עם ההישגים, האהבה והכבוד שלנו לתחום האינטרנט והשיווק מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו את השירות המדוייק אותו הם צריכים.

קידום אתרי וורדפרס

חשיבות קידום אתר אינטרנט לאחר הקמתו זהה לזו של חלוקת כרטיס ביקור לאחר הדפסתו, עצם אחזקת אתר וניהולו אינה מבטיחה שתהיה לו חשיפה כלל ו/או החשיפה הנכונה לבעל האתר.

קידום אתר הכרחי לצורך מיצוי היכולות והפוטנציאל של הכלי השיווקי האדיר הזה שנקרא אתר אינטרנט ובאופן ספציפי, אתר אינטרנט מבוסס וורדפרס.

לקוחותינו נהנים מתהליך עבודה נוח ושקוף לאורך כל תקופת הקידום, כמו גם מעבודה משותפת ומתוצאות שניתנות למדידה.